סדנה – לשחרר את החרדה מחיינו

אפשר לעצור חרדה לפני שתשתלט על החיים

אם אתם מרגישים קושי לנשום, דפיקות לב, התכווצות בבטן, כאב באזור הלב, אובדן שליטה, חוסר אונים, ניתוק מהגוף, מחשבות מעגליות שלא נגמרות ועוד, סביר להניח שאתם חווים חרדה. בין אם עוצמת החרדה נמוכה ובין שהיא משתלטת, החרדה פוגעת באיכות החיים גם של האדם שחווה אותה וגם של הסובבים אותו.

בואו לשחרר את החרדה מחייכם

בסדנה "לשחרר את החרדה מחיינו" נכיר את החרדה מזווית ראייה ייחודית וחווייתית שמאפשרת לייצר איתה יחסים ומפתחת את היכולת לשחרר אותה מחיינו. כמו כן נראה מתי ולמה החרדה מגיעה, ואילו כלים וכוחות פנימיים יכולים לעזור לנו להרגיע ולשחרר את החרדה כשהיא כבר כאן. בעזרת שיתוף של חוויות מהחיים האמיתיים, יוכלו המשתתפים לפגוש את החרדה במרחב בטוח ולתרגל הלכה למעשה את הכלים שיסייעו להם להקטין את החרדה בחייהם גם כשיפגשו בה לבדם בזמן אמת.

מה קורה בסדנה

  • נכיר את החרדה ולהבין אותה
  • נפגוש את היחס שלנו לחרדה ולבחור יחס שיאפשר לנו לשחרר אותה מחיינו
  • נייצר תקשורת עם החרדה
  • נכיר את הכוחות הפנימיים שיש בתוכנו שיכולים לעזור לנו עם החרדה ומולה
  • נתרגל את הכוחות הפנימיים בסדנה כדי שיהיו זמינים למשתתפים גם בחיים כשחרדה מגיעה

משתתפי הסדנה יֵצאו בסיומה עם הבנה של מקור החרדה ועם יכולת להקטין את הנוכחות שלה בחייהם.

תגובות משתתפים בסדנה:

"החרדה עבורי נחווית ביום יום בקטן, חרדה כרונית מעומס, לחץ וריבוי משימות…  לא התקפי ענק אלא משהו סטטי כמעט שמשפיע ומבזבז לי את האנרגיה החיונית. היה מרתק עבורי להבין את המנגנון של החרדה ומה היא בעצם רוצה ממני. איך היא בעצם מנסה לעזור לי להיות נאמנה לעצמי, איך היא מנסה לבעוט בי שאסדר לעצמי את החיים בדרך הרמונית יותר אלי, למי שאני. הסדנה נתנה לי הסתכלות והבנה אחרת, יחד עם ארגז כלים שאני יכולה תמיד לשלוף ולתרגל על אמת בזמן המתאים לכך."

**

"זו הפעם הראשונה בחיים שלי שאני יודע שמה שעובר עלי זה חרדה. למדתי לזהות את הבעיה. קודם לכן זה לא היה מוגדר אצלי כחרדה. ידעתי שיש לי סטרס, ולא פרשתי את זה כחרדה. אז הבנתי את ההגדרה של חרדה ואח"כ מאיפה היא באה. הצלחתי להבין מה הגורם, ומה גורם לי לחרדה, אילו דברים? ברגע שיש את הגורם אז לפעמים אפשר להתמודד, לפעמים אני מצליח, ולפעמים שזה כואב מאוד זה יותר קשה. אבל עם הכלים שקבלנו בסדנה אפשר קודם לזהות את החרדה איך שהיא מתחילה, שזה מאוד חשוב, ועם תרגול וזמן, לדעת איך לא להרגיש את זה כך, איך לא להרגיש חרדה, ואיך להמשיך כמו שצריך."

תגובות נוספות בדף התגובות על הסדנה.

למי מיועדת הסדנה ?

הסדנה "לשחרר את החרדה מחיינו" מיועדת לאנשים שחווים חרדה, לאנשים שחיים עם אדם שחי עם חרדה ולמטפלים שפוגשים חרדה בקליניקה שלהם.

פרטים נוספים

הסדנה בנויה מ-5 מפגשים שבועיים של 3 שעות ומיועדת ל-15 משתתפים.
ההשתתפות מותנית בהרשמה מוקדמת.

תאריך הסדנה הבאה יקבע בהמשך והיא תתקיים בימי רביעי מ-19:00 עד 22:00.

הסדנה תיערך ב”בית זוגיות וחיים הרמוניים” שבשרון . להנחיות הגעה.

עלות הסדנה 950 שקל.

על המנחה

איריס סובינסקי היא מאמנת מעמקים, מטפלת זוגית, מנחת סדנאות התפתחות ואשת הייטק בעברה.

איריס סובינסקי פיתחה את השיטות "זוגיות הרמונית" ו"אימון מעמקים", שמחברות בין האדם לחלקי התת-מודע שלו. העבודה עם החלקים הפנימיים בתת-מודע מאפשרת תקשורת עם המקומות שמשפיעים על החיים שלנו ובדרך כלל לא נגישים לנו.

איריס סובינסקי עובדת עם אנשים רגישים מאוד ועם מתמודדי נפש לפתרון האתגרים שמגיעים במצבי דיכאון וחרדה.

ההרצאות והסדנאות מועברות בצורה חווייתית ובהומור. ראיית העולם של איריס סובינסקי והדרך שבה היא מציגה את הנושאים עוזרות להבין אותם באופן שונה מהרגיל, וכל המפגשים מלווים בכלים מעשיים להגשמת התובנות בחייהם של המשתתפים.


להרצאה שנתתי "מיהי החרדה ומה אפשר לעשות איתה"