הרצאה – "שותפות ושיתוף פעולה בזוגיות"

אחד המרכיבים החשובים בזוגיות הוא השותפות. מאחורי המילה שותפות יושבת הציפייה שאנו ובן זוגנו נפעל בשיתוף פעולה למען המטרות שקשורות בזוגיות שלנו ולא פעם אף למען ההגשמה שלנו. אבל במציאות מחכות לנו הפתעות רבות גם בנוגע להסכמה של בן זוגנו לשותפות כזו וגם בנוגע לאופן שבו הוא תופס אותה.

אצל זוגות רבים אני פוגשת תסכול של לפחות אחד מבני הזוג, כאשר נושא השותפות אינו מתממש על פי ציפיותיו. האם זוהי אשמתם של בני הזוג?

על פי תפיסתי, לנושא זה יש פרשנויות רבות ומעט מדי ידע אמיתי, שבהחלט נדרש כדי להגיע לשותפות ולשיתוף פעולה הדדי בזוגיות. ואכן, ברוב מערכות היחסים הזוגיות חסר ידע כזה.

בהרצאה אסביר את נושא השותפות, את תפיסות העולם שקשורות אליה וכיצד ניתן להוביל את הזוגיות שלנו למצב שבו נוכל לפעול עם בן הזוג בשיתוף פעולה פורה.

בהרצאה נבין:

  • מהי מהות השותפות
  • כיצד בונים שיתוף פעולה
  • אילו תפיסות עולם כדאי לנו לאמץ כדי לייצר שותפות ושיתוף פעולה

ההרצאה תינתן בזום, חינם, לכל מי שרשום לדיוור.

ההרצאות שאיריס סובינסקי מעבירה הן חווייתיות ומלאות הומור, גם אלה שעוסקות בנושאים לא קלים. מבטה המיוחד של איריס על העולם מסייע למשתתפים לראות ולחוות את הנושאים שבהם ההרצאות עוסקות בצורה שונה ומיוחדת.

למי מתאימה ההרצאה?

לכל אדם שחי בזוגיות או מתכוון לחיות בזוגיות ושיש בו רצון לשותפות ושיתוף פעולה פורה עם בן/בת זוגו.

פרטים נוספים:

איריס סובינסקי היא מרצה, מטפלת זוגית ומנחת קבוצות, מאמנת מעמקים ובעלת ניסיון רב בעבודה עם בעלי נפש רגישה מאוד. בעבודתה של איריס עם החלקים הפחות מודעים, בתת-המודע, היא פיתחה את שיטת "אימון מעמקים" ואת שיטת "זוגיות הרמונית". איריס מגיעה מעולמות ההיי-טק בעברה ובעלת רקע באנתרופוסופיה.