תגובות

תוצאות הטיפול שלי עם איריס סובינסקי

הריפוי הראשון שקיבלתי ממך – הריפוי לילדה הפנימית ולכל החלקים השונים בנפש היה עוצמתי ועל אף שעברתי לא מעט תהליכים, בהחלט אוכל לומר שהיה זה אחד מהיותר עוצמתיים. זה הרגיש כאילו את כמעט לא נוכחת. אמרת משפטים פשוטים, שאלות פשוטות, אך בתוכי חשתי סערה וריפוי אדירים. הרגשתי שאת ואני עדות לדרך שבה הנפש מרפאה את עצמה. בתום התהליך הייתי כמעט רדומה והרגשתי את התנועות של הנפש, של התת-מודע. איך הדברים העמוקים מסתדרים ומארגנים את עצמם לסדר מועיל יותר, בריא יותר. תחושה אדירה!

בהמשך התהליך למדתי ממך לשוחח עם חלקי הנפש השונים ולעשות גישור ושלום ביניהם, מה שבעצם עוזר להתקדמות נינוחה יותר בחיים, התקדמות ללא מאמץ. למדתי לעשות גישור קבוע בין החלק הזכרי והנקבי שבתוכי ולראות כיצד באורח פלא זה גולש החוצה ומשפיע על כל הסביבה שלי!

תרגלתי את מה שהצעת לי ומבלי שזה ייקח זמן רב מדי או מאמץ גדול, ראיתי כיצד הדברים נפתרים.

בשיחות שלנו, נתת לי פרספקטיבות חדשות, רעננות, מנקודת מבט של "אשת חוכמה" על מה שקורה בחיי. הן עזרו לי לקבל ולהכיל הרבה דברים בתוכי ומחוצה לי.

כל כך שמחה שיצא לי להכיר את גישתך המופלאה! חלקים ממנה כבר מיישמת בטיפולים

המלצה על שיטת העבודה של איריס סובינסקי

הגעתי לאיריס כשבתוכי מתחוללת סופה רגשית מאוד גדולה. הגעתי בתחושה שגוף ורוח מנסים להתחבר ולא מצליחים , תחושה מתסכלת מאוד והדבר השליך על רוב התחומים בחיי לרבות זוגיות . למדתי לראות באמצעות איריס את כל החלקים שמרכיבים אותי כאדם כאישה כאמא תוך כדי הבנת המהות של מה זה להיות אדם רגיש מאוד. והכרה בעובדה  שהנני כזאת.

החוויה הטיפולית שאיריס מעבירה על פי מודל ייחודי שפתחה  מאפשרת חיבור לכל החלקים שמרכיבים אותנו כבני אדם , הכרה בתפקיד הייחודי של כל אחד חיבורם מחדש להנעת פעולה שיוצרת את הסינרגיה הנכונה לחיות חיים מלאים, שלווים ומדויקים יותר.

 

ענת שומרוני מאמנת בשיטה זוגיות הרמונית

"בשנים האחרונות מעסיק אותי וכואב לי משבר הזוגיות בעולם. ביעוד שלי ראיתי שריפוי בתחום זה הינו חלק מההגשמה שלי והנה נזדמן לי לחוות את השיטה זוגיות הרמונית בקורס מאמני זוגיות הרמונית, בו הבנתי טוב יותר את חשיבות קיום הזוגיות בעולם הרוחני ומשם להגשמה.
בקורס חווינו, כניסה פנימה –יציאה החוצה, בדיקת התפקידים ויצירת שינוי היכן שלא מאוזן, את הגברי שאחראי על העשייה בחיים – את הנשי שמחובר לנשמה, לריפוי ולהגשמה ומה שביניהם עד ליצירת תקשורת, win-win, איזון וחופש …. כל אלו ועוד אפשרו לי להיות במקום טוב יותר עם עצמי בכל מע' יחסים וכמובן כמאמנת !
משהו אחר וחדש התאפשר ביחסים ובזוגיות אצלי ואצל המתאמנים שלי, הגברי והנשי השמיעו את קולותיהם, בדקנו מה קורה שם ומה הם צריכים ומשם לאיזון ולהסכמה על הדרך. מתוך השקט הפנימי הגיע החופש הפנימי שמאפשר להתפתח ללא הפרעה מבחוץ, עד שמתאפשר להיות בדיוק מי שאנו בוחרים להיות כדי שנוכל להגיע להגשמה ולייעוד.
איריס, ההנחיה שלך הייתה מדויקת, ממוקדת ושלמה, פתוחה וחופשית, מאוזנת בין לימוד, חיבור ותרגול, ובכך אפשרת לי מצד אחד לצמוח בדרכי ומצד שני היית מספיק נחושה להטמיע את השיטה ואת הכלים שלה ועל כל אלו תודה גדולה."

ערן מאירי מאמן בשיטה זוגיות הרמונית

"בעיני הדרך והשיטה מדויקת ומדהימה, מביאה …, התפתחות, איזון, הרמוניה ועוד המון דברים. שיטה עוצמתית ומדויקת שמייצרת שינויים אמיתיים בחיי היום יום, בהגשמה האישית ובחוויה הזוגית."

אייל עוז מאמן בשיטה זוגיות הרמונית

הגעתי לקורס מאמנים של השיטה זוגיות הרמונית משלוש סיבות עיקריות: האחת, המשך התפתחות אישית בכל הקשור לזוגיות, נושא שמעסיק אותי מדי יום ונוגע בי. השנייה, התפתחות מקצועית, מעצם עיסוקי כעורך דין בתחום המעמד האישי.

על המיני סדנה

"שלושה מפגשים שמאפשרים הכרות מרתקת ומרגשת עם נושא הזוגיות ממקום חדש, ממקום מאפשר, מתנה ענקית לחיים, להגשמה וליצירת זוגיות והרמוניה – הן בתוכנו, הן מול בני זוגנו והן מול העולם"

ענת א. השתתפה במיני סדנה בספטמבר 2010

"אני השתתפתי במיני סדנה הזאת, 3 מפגשים חווייתיים מאוד שמאפשרים הסתכלות חדשה, מרעננת ועוצמתית בכל נושא הזוגיות. בזמן כל כך קצת אפשר לגדול בגדול"

"סדנה מדהימה !!! מדויקת, עמוקה, מעניינת וממש אבל ממש מייצרת שינוי ! מאוד ממליצה לחוות אותה יחד עם בני הזוג. פשוט נפעמת מהיצירה הזו"