תגובות

תוצאות הטיפול שלי עם איריס סובינסקי

הריפוי הראשון שקיבלתי ממך – הריפוי לילדה הפנימית ולכל החלקים השונים בנפש היה עוצמתי ועל אף שעברתי לא מעט תהליכים, בהחלט אוכל לומר שהיה זה אחד מהיותר עוצמתיים. זה הרגיש כאילו את כמעט לא נוכחת. אמרת משפטים פשוטים, שאלות פשוטות, אך בתוכי חשתי סערה וריפוי אדירים. הרגשתי שאת ואני עדות לדרך שבה הנפש מרפאה את עצמה. בתום התהליך הייתי כמעט רדומה והרגשתי את התנועות של הנפש, של התת-מודע. איך הדברים העמוקים מסתדרים ומארגנים את עצמם לסדר מועיל יותר, בריא יותר. תחושה אדירה!

בהמשך התהליך למדתי ממך לשוחח עם חלקי הנפש השונים ולעשות גישור ושלום ביניהם, מה שבעצם עוזר להתקדמות נינוחה יותר בחיים, התקדמות ללא מאמץ. למדתי לעשות גישור קבוע בין החלק הזכרי והנקבי שבתוכי ולראות כיצד באורח פלא זה גולש החוצה ומשפיע על כל הסביבה שלי!

תרגלתי את מה שהצעת לי ומבלי שזה ייקח זמן רב מדי או מאמץ גדול, ראיתי כיצד הדברים נפתרים.

בשיחות שלנו, נתת לי פרספקטיבות חדשות, רעננות, מנקודת מבט של "אשת חוכמה" על מה שקורה בחיי. הן עזרו לי לקבל ולהכיל הרבה דברים בתוכי ומחוצה לי.

כל כך שמחה שיצא לי להכיר את גישתך המופלאה! חלקים ממנה כבר מיישמת בטיפולים

המלצה על שיטת העבודה של איריס סובינסקי

הגעתי לאיריס כשבתוכי מתחוללת סופה רגשית מאוד גדולה. הגעתי בתחושה שגוף ורוח מנסים להתחבר ולא מצליחים , תחושה מתסכלת מאוד והדבר השליך על רוב התחומים בחיי לרבות זוגיות . למדתי לראות באמצעות איריס את כל החלקים שמרכיבים אותי כאדם כאישה כאמא תוך כדי הבנת המהות של מה זה להיות אדם רגיש מאוד. והכרה בעובדה  שהנני כזאת.

החוויה הטיפולית שאיריס מעבירה על פי מודל ייחודי שפתחה  מאפשרת חיבור לכל החלקים שמרכיבים אותנו כבני אדם , הכרה בתפקיד הייחודי של כל אחד חיבורם מחדש להנעת פעולה שיוצרת את הסינרגיה הנכונה לחיות חיים מלאים, שלווים ומדויקים יותר.

 

ענת שומרוני מאמנת בשיטה זוגיות הרמונית

"בשנים האחרונות מעסיק אותי וכואב לי משבר הזוגיות בעולם. ביעוד שלי ראיתי שריפוי בתחום זה הינו חלק מההגשמה שלי והנה נזדמן לי לחוות את השיטה זוגיות הרמונית בקורס מאמני זוגיות הרמונית, בו הבנתי טוב יותר את חשיבות קיום הזוגיות בעולם הרוחני ומשם להגשמה.
בקורס חווינו, כניסה פנימה –יציאה החוצה, בדיקת התפקידים ויצירת שינוי היכן שלא מאוזן, את הגברי שאחראי על העשייה בחיים – את הנשי שמחובר לנשמה, לריפוי ולהגשמה ומה שביניהם עד ליצירת תקשורת, win-win, איזון וחופש …. כל אלו ועוד אפשרו לי להיות במקום טוב יותר עם עצמי בכל מע' יחסים וכמובן כמאמנת !
משהו אחר וחדש התאפשר ביחסים ובזוגיות אצלי ואצל המתאמנים שלי, הגברי והנשי השמיעו את קולותיהם, בדקנו מה קורה שם ומה הם צריכים ומשם לאיזון ולהסכמה על הדרך. מתוך השקט הפנימי הגיע החופש הפנימי שמאפשר להתפתח ללא הפרעה מבחוץ, עד שמתאפשר להיות בדיוק מי שאנו בוחרים להיות כדי שנוכל להגיע להגשמה ולייעוד.
איריס, ההנחיה שלך הייתה מדויקת, ממוקדת ושלמה, פתוחה וחופשית, מאוזנת בין לימוד, חיבור ותרגול, ובכך אפשרת לי מצד אחד לצמוח בדרכי ומצד שני היית מספיק נחושה להטמיע את השיטה ואת הכלים שלה ועל כל אלו תודה גדולה."

ערן מאירי מאמן בשיטה זוגיות הרמונית

"בעיני הדרך והשיטה מדויקת ומדהימה, מביאה …, התפתחות, איזון, הרמוניה ועוד המון דברים. שיטה עוצמתית ומדויקת שמייצרת שינויים אמיתיים בחיי היום יום, בהגשמה האישית ובחוויה הזוגית."

אייל עוז מאמן בשיטה זוגיות הרמונית

הגעתי לקורס מאמנים של השיטה זוגיות הרמונית משלוש סיבות עיקריות: האחת, המשך התפתחות אישית בכל הקשור לזוגיות, נושא שמעסיק אותי מדי יום ונוגע בי. השנייה, התפתחות מקצועית, מעצם עיסוקי כעורך דין בתחום המעמד האישי.

על המיני סדנה

"שלושה מפגשים שמאפשרים הכרות מרתקת ומרגשת עם נושא הזוגיות ממקום חדש, ממקום מאפשר, מתנה ענקית לחיים, להגשמה וליצירת זוגיות והרמוניה – הן בתוכנו, הן מול בני זוגנו והן מול העולם"

ענת א. השתתפה במיני סדנה בספטמבר 2010

"אני השתתפתי במיני סדנה הזאת, 3 מפגשים חווייתיים מאוד שמאפשרים הסתכלות חדשה, מרעננת ועוצמתית בכל נושא הזוגיות. בזמן כל כך קצת אפשר לגדול בגדול"

"סדנה מדהימה !!! מדויקת, עמוקה, מעניינת וממש אבל ממש מייצרת שינוי ! מאוד ממליצה לחוות אותה יחד עם בני הזוג. פשוט נפעמת מהיצירה הזו"

קארן א. השתתפה בסדנה "בדרך לזוגיות הרמונית" בפברואר 2010

"השינויים שחלו בזוגיות: יש יותר דו-שיח על דברים מציקים פחות כעס יותר קירבה חופש רכות פחות פחד לאובדן פתיחות במקרים מסוימים חשיבה משותפת, הרבה יחד נינוח חופשי זורם יש יותר מקום לאינדיבידואל יש יותר קירבה רצון להישאר ביחד ביטחון , אני יותר סומכת על הצד השני חופש בחירה שקט שלווה, דברים מסתדרים.
העתיד: תמיד להביא משהו חדש אנרגיה חדשה ולפני הכול לבדוק מה המצב, בפנים מה אומר הפן הנשי ומה אומר הפן הגברי איזה דו שיח מתקיים בניהם, מה ההחלטה ומה לקחת החוצה לעולם. להשתדל לבחור איך להגיב במצבים שונים לפתוח יותר אופציות כדי להרחיב את הבחירה."

השתתפה במיני סדנה בספטמבר 2010

"למיני סדנת זוגיות הרמונית הגעתי כואבת ובתחושת כישלון הזוגיות, במפגש הראשון הבנתי את משמעות לקיחת האחריות אליי ושחרור בן זוגי מהביקורת הגדולה, מתוך הכניסה לתוכי. במפגש השני כבר הרמתי טלפון וקבעתי לנו פגישת ייעוץ זוגי, במפגש השלישי פשוט יצאתי לדרך, מלווה בצידה מזינה ובתמצית פרחי בך, אשר ליוותה את המשך דרכי, ובמקום בו שחררתי את בן זוגי מהביקורת הוא מיד מצא עבודה ובדיוק בתחום בו רצה לעסוק.  מברכת על תהליך מדויק ומאוד משמעותי בחיי. בכל רגע חשתי את הדיוק הרגיש שלך, נוגע בי בטיפות אור, המשכת לגעת בי גם אחרי הסדנא הכול כך משמעותית וכל כך מחברת פנימה והחוצה. הוספת עוד צבע לחיי. זוהי אחת הפעמים הבודדות שהגעתי להבנה ויישום מהלב בקלות, סוף סוף יציאה מדפוס של צמיחה מתוך קושי.
תודה על הקלילות שהכנסת לריקוד חיי, תודה על הצבע, מברכת על כל שיעור שמגיע ומבינה את חשיבות האתגרים. מקשיבה לקולות מסביב ומאפשרת גם לדיסוננס להיות.  החזרת אותי לשביל באהבת עולם"

שמי דבי הוניגמן, מאמנת בשיטה זוגיות הרמונית

אני ילידת 1948, נשואה + 2.

אני מאמנת אישית בשיטת עוצמת ההוויה ומאמנת זוגית בשיטה זוגיות הרמונית.

במשך 27 שנים עסקתי בתחומי הניהול בחברה ממשלתית, בשנים האחרונות אני נמצאת בתהליכי מודעות ומאמנת בשיטות ריפוי הוליסטות.

התחלתי את דרך הצמיחה שלי בלימודי הנחית קבוצות במכון אדלר. במהלך שבע שנים אני מעמיקה את התפתחותי באימון צמוד סדנאות ב"משכן בשביל הנשמה", בניהולה של הפסיכולוגית ליאה ארד ובמקביל מאמנת מאמנים, קולגות ותומכת במאמנים צעירים בתחילת דרכם.

בכל התקופה אני מאמנת אימון אישי אנשים הבוחרים להכניס שיפור בחייהם. בשנה האחרונה למדתי לאמן בשיטה זוגיות הרמונית בניהולה של איריס סובינסקי יוצרת השיטה, ומאמנת ליצירת איזון פנימי הרמוני בתוכינו.

הדרך בה בחרתי הובילה אותי אל המקומות המדויקים והשמחים שבתוכי, אלה מחזקים ומשפרים את מערכות היחסים שלי עם הסובבים אותי עם עצמי ואני נהנית מהצמיחה ההרמונית האישית שלי. דרך אימון זו מאפשרת לי לחוות שמחה רבה מהתפתחותם של מתאמנים הבוחרים ומוכנים לעשות עימי את דרכם לצמיחה דרך האיזון הפנימי ולחזק את הזוגיות שלהם בהרמוניה.