ערן מאירי

מאמן, מטפל ומנחה סדנאות בשיטה "זוגיות הרמונית".


הסדנאות שאני מעביר מאפשרות מפגש חווייתי, מלמד ומרתק עם הדרך, תפיסת העולם והשיטה, וכמובן, הן מאפשרות לכל אחד מהמשתתפים גם מפגש עם עצמו באמצעות כל הנ"ל.

עיקר עבודתי היא לאפשר מפגש עומק עם הרבדים שיושבים מתחת לתכנים שמגיעים לקליניקה (בין אם במפגש פנים אל פנים או במפגש מרחוק – הן בעברית והן באנגלית).


לפגוש את השורשים הרגשיים, ולפעמים גם הנשמתיים, שקיימים מאחורי ומתחת לנושא שהגיע לחדר הטיפולים – וליצור ביחד עם המתאמן/מטופל את העיבוד ואת עבודת הריפוי של שורשים אלו. בעזרת עבודה זו מתחוללים שינוי וריפוי בנושא שהמטופל הביא אל החדר (ועל הדרך מרוויחים שינוי וריפוי בנושאים נוספים שישבו על אותם שורשים).


כחלק מתפיסת עולם, שבאה לאפשר לכל אחד לקחת כמה שיותר אחריות לחייו – השימוש בכלי הטיפול לאורך התהליך נעשה בדרך אשר מלמדת את מי שעבר אותו להשתמש וליישם בעצמו את מרבית הכלים הללו בחיי היום-יום בהתאם לצורך.


המימוש של כל הנ"ל נעשה דרך שילוב של חמש דרכים ושיטות עבודה, שמשלימות אחת את השנייה:

  • עוצמת ההוויה

שיטה שמאפשרת לנו, בעזרת חיבור לגוף ולרגש, לראות, להרגיש ולהבין מדוע בחרנו להתנהל בדרכים שאנו הולכים בהן ואיך ליצור שינוי וריפוי במקומות שאנו מבקשים.

  • ריפוי בעזרת שחזור טראומות

שיטה שמאפשרת ליצור ריפוי של נושאים והתנהלויות שנוצרו בחיינו כתוצאה מטראומות בעבר.

  • זוגיות הרמונית

שיטה לעבודת התפתחות אישית ומודעות בעזרת מפגש עם הפן הנשי והגברי הפניימיים שלנו ומערכת היחסים ביניהם. אני אוהב מאוד לשלב שיטה זו בעבודה בקליניקה מכיוון שהיא מאפשרת, בין היתר, להתחבר לרגש, לרכות ולהכלה. "זוגיות הרמונית" מאפשרת לריפוי להגיע למקומות נפשיים גם במקרים מורכבים מאוד. בנוסף, השיטה מאפשרת מפגש בלתי אמצעי עם תכנים ורבדים פנימיים – מפגש שמהווה מפתח ודרך ליצירת השינוי והריפוי. וכמובן, בזכות היכולת של השיטה ליצור הרמוניה פנימית בין החלקים השונים שלנו, ודרך זה להביא לידי הרמוניה והגשמה בחיי היום-יום.

  • עבודה אנרגטית שמשתלבת בתהליך ומאיצה חלקים ממנו.

  • שיח נשמות

אפשרות ליצור דיאלוג מרפא עם אנשים שיש לנו איתם Unfinished business – נושאים פתוחים, בין אם אנשים אלו בחיים ובין אם לאו, ודרך הדיאלוג הנשמתי הזה ליצור עיבוד וריפוי של הנושאים והתכנים שעולים.

השילוב בין השיטות הללו מתרחש באופן דינמי ובהתאם לנושא, למקרה ולתהליך שנוצר וייתכן שנשתמש בחלק זה או אחר שלהן.


מניסיוני עם אנשים שעשו עבודה רוחנית ועבודת מודעות בדרכים שונות, החיבור לרובד הנפשי ולשורשים בדרך שבה אני עובד מאיץ ומעמיק את התהליכים שכבר עשו ומאפשר ליצור שינוי וריפוי במקומות שעד היום היה בהם קושי.

את התהליכים אני מקיים הן בעברית והן באנגלית, עם אנשים מישראל ומחו"ל הן במפגשים פרונטליים והן במפגשים מרחוק בעזרת הטלפון או המחשב.

וקצת עליי

אוהב אדם וטבע, מחובר מאוד מגיל צעיר לנופי ארצנו, לטבע, לטיולים, לאדמה ולבעלי חיים, איש של יצירתיות ועשייה.
יליד 1965, נשוי 27 שנה לאתי, אב לשלושה ילדים, בוגר עולם ההייטק שבו רכשתי ופיתחתי, בין היתר, ראייה מערכתית רחבה ועמוקה. עולם ההייטק היה בעבורי עולם של יצירה, עניין והגשמה טכנולוגית חובקת עולם, אנשים, מערכות ותהליכים.
בשנת 2002 פרשתי מעולם ההייטק לטובת עולם ההתפתחות האישית, ומאז עברתי ואני ממשיך לעבור תהליך עמוק של מודעות והתפתחות אישית. חלק משמעותי מהתהליך עברתי ב"מרכז ליאה ארד" – בסדנאות וקורסים שפותחו והועברו על ידי הפסיכולוגית ההוליסטית ליאה ארד – תהליך שעבורי היה (ועדיין) מאוד אוהב, מצמיח, עמוק ומאפשר.

 

במרכז למדתי והוכשרתי להיות מאמן הוליסטי בשיטת עוצמת ההוויה. כיום אני מאמן אימונים אישיים, מאמן ומלווה מאמנים ומנחים בתהליך הלימוד וההתפתחות שלהם, ומאמן במגוון סדנאות וקורסים במרכז – "המסע אל עצמי" ומסעות ההמשך, קורסי המאמנים וקורס המנחים של המרכז.


בשנת 2009 הוזמנתי על ידי איריס סובינסקי להצטרף לקורס המאמנים הראשון של "זוגיות הרמונית" ומאוד התחברתי לדרך ולכלים של השיטה. במהלך הקורס עברתי בעצמי תהליך עמוק הן כמשתתף והן כמאמן. כיום אני מאמן אימונים אישיים ומלווה כמאמן את המשתתפים בסדנאות "זוגיות הרמונית".


הכלים והשיטות שרכשתי הפכו עבורי לדרך חיים, והם משמשים אותי בחיי היום-יום, בבית, במשפחה, בעבודה, עם חברים, וכמובן – קודם כל – במערכת היחסים שלי עם עצמי.


שיטות וכלים אלו, יחד עם יכולות החיבור הרגשי העמוק והראייה הרחבה שלי, הם הבסיס והדרך שבעזרתם אני מאמן אנשים. אני מאפשר לכל אחד ואחת ממתאמניי לעשות את הדרך שלו לפתרון הבעיות שמטרידות אותו. האימון עוסק בעבודה, במשפחה, בזוגיות, בחברה ועוד ומביא ליצירת הגשמה והרמוניה בזוגיות, במערכות היחסים הפנימיות, הבין-אישיות והמקצועיות.


אשמח מאוד ללוות אתכם בדרך שלכם, בתהליך של טיפול או אימון אישי.

 

בברכה
ערן

eranzh8@gmail.com

09-7480012

050-7955798

חזרה לרשימת המאמנים בשיטה