מיני סדנה "זוגיות הרמונית"

כלים מעשיים לבניית חיים הרמוניים

זוגיות הרמונית היא שיטה מוכחת לשיפור זוגיות, היעילה כהכנה לזוגיות מוצלחת וכן בריפוי מערכות זוגיות קיימות. השיטת זוגיות הרמונית כוללת כלים מעשיים לבניית תשתית פנימית, המאפשרת הגשמה וחופש אישי ביחד עם קירבה ושותפות. הסדנא מתאימה למי שיש לו זוגיות וגם למי שרוצה להזמין זוגיות מפרה לחייו.

המיני סדנה מציגה את השיטה "זוגיות הרמונית" דרך חוויה אישית בה ניווכח ביכולתנו לחוות זוגיות אחרת, זורמת ומאוזנת. נראה את היחסים שלנו עם סביבתנו ובעיקר עם בני זוגנו באור חדש ותפתחנה לנו דרכים חדשות לטפל במצבי עימות, כולל עימותים שקיימים הרבה שנים. תהליך זה מתרחש בשלושה מפגשים בלבד. בוגרי הסדנה חווים שיפור מיידי באיכות מערכות היחסים שלהם עם סביבתם בכלל וביחסי הזוגיות שלהם בפרט.

בשלושת מפגשי הסדנא נפגוש, נחווה ונתרגל חלקים מהשיטה ואת משמעותה בהיבטים שונים של חיינו. נושאי המפגשים:

  • השיטה זוגיות הרמונית
  • גברי-נשי, בפנים ובחוץ
  • החיבור בין זוגיות, הגשמה וייעוד

מנחת הסדנא היא איריס סובינסקי , מפתחת השיטה זוגיות הרמונית ומאמנת אישית וזוגית. איריס הנחתה סדנאות התפתחות במשכן "בשביל הנשמה".

תגובות משתתפי סדנאות קודמות:

"סדנה מדהימה !!! מדויקת, עמוקה, מעניינת וממש אבל ממש מייצרת שינוי ! מאוד ממליצה לחוות אותה יחד עם בני הזוג. פשוט נפעמת מהיצירה הזו" (ענת א. השתתפה במיני סדנה בספטמבר 2010)

"מצטרף בחום להמלצה. אחרי כל מפגש אנחנו שנינו, יחד ובנפרד כבר לא בני הזוג שהיינו, הזוגיות מתפתחת למקומות עמוקים ומיוחדים" (יריב ס. השתתף במיני סדנה בספטמבר 2010)

מועדי המיני סדנה הקרובה נימצאים: בטבלת האירועים באתר

עלויות ורישום

לפרטים לגבי עלויות ורישום לסדנה צרו קשר עם בית זוגיות וחיים הרמוניים

בטלפון 054-4235787 או באימייל  harmony@iris-sovinsky.com

הסדנה תיערך בבית זוגיות וחיים הרמוניים שבשרון. להנחיות הגעה