זוגיות הרמונית

קוראים יקרים,

איכות בכלל ואיכות חיים בפרט היו מאז ומעולם נושאים מרכזיים בחיי. החלק הפילוסופי שבי תמיד התבונן ושאל שאלות בנושא האיכות: הן בעבודה במהלך השנים שבהן הייתי מנהלת איכות בהייטק, הן במשפחה, שבה איכות החיים הנפשיים והגופניים שלי ושל משפחתי הניע אותי לחיפוש מתמיד, וכמובן בזוגיות, כאשר האיכות בנישואין הייתה המנוע שדחף אותי להמשיך ולפתח את הזוגיות שלי. כל אלו הן אבני בניין שבונות את חיי.

במשך החיים, כשלא וויתרתי על איכות החיים שלי ושל משפחתי גם בתקופות קשות, חיפשתי באופן מתמיד אחר פתרונות נוספים לרפואה הקונבנציונלית.בחיפוש זה למדתי להכיר שיטות ריפוי טבעיות שפועלות מעבר לשיטות הרפואההקונבנציונלית ומטפלים מקצועיים בדרכם.

חיפשתי ולמדתי איך ומתי להשתמש בכל שיטה ושיטה, וכמו בכל דבר, התרגלתי לנוכחות שלהן בחיי. דוגמה לשיטת טיפול כזו היא הנטורופתיה: מזה כמה שנים אני מלווה על ידי הנטורופת אמיר גנוסר ששומר על בריאותנו ועל איזון המינרלים הנדרשים לנו בתקופות השונות ומספק לנו תוספי מזון טבעיים שמאפשרים לילדים להתרכז ברגעים שקשה להם. דוגמות נוספות הן השימוש שאני עושה בשמנים אתריים נגד כל וירוס, חיידק וחולשה של המערכת החיסונית, ריפוי פצעים ובעיות שרירים (מה ששחרר אותנו מהאנטיביוטיקה ומתרופות קונבנציונליות אחרות), וכמובן שרון שמטפלת בגוף ובנפש בעזרת הרפואה הסינית ופותחת כל חסימה שנקרית בדרכנו. לפני כשבועיים שברתי את רגלי, ולאחר שבועיים בלבד אני כבר הולכת כמעט לגמרי והרגל נראית מצוין. תגובת הסביבה הזכירה לי שזה לא רגיל; התוצאה הזו קשורה לאופן שבו אני משתמשת בידע של הרפואה ההוליסטית ולאיכות המטפלים שמסביבי. נעזרתי בדיקור, בשמנים אתריים, במסאז', בכרוב ועוד: כל אלו עזרו לגוף להזרים את הנוזלים והאנרגיה באזור הפגוע. בנוסף, כמובן שבררתי והבנתי את הסיבה הנפשית לשבר, עצרתי ועברתי לקצב איטי בפיזי (ומהיר יותר בתוצאות) – ומכאן הריפוי המהיר.

כחלק ממסעי אני רוצה להפיץ גם את הידע על שיטות הריפוי שעובדות עבורי, ומכאן נובעים שיתופי הפעולה שאני יוצרת בבית זוגיות וחיים הרמוניים. מדי פעם אזמין למקום מטפל שמלווה אותי כדי שגם אתם תוכלו לקבל ממנו את הידע ואפיץ מאמר שהם יכתבו.

הבלוג שלי

מצרפת לכם את הלינק לבלוג שאני כותבת. עבורי הבלוג הוא פלטפורמה לשתף בדרך שאותה אני עוברת ובתובנות שלי מהדרך הזו. היכנסו וראו כיצד אני מגלה דברים על העולם וכיצד אני משתמשת בהם. אני מזמינה אתכם לקרוא ולהגיב.

בכלל הכתיבה שלי היא עבורכם, ואשמח לקבל תגובות ובקשות למידע נוסף – כך אוכל לכתוב לכם על מה שמעניין אתכם. חלק מהמאמרים שכתבתי בעצם הינם תשובה לשאלות שנשאלתי.

מאמר חדש

זוגיות איכותית בנויה על אהבה. מה עושים כדי לחזק את האהבה בתוכנו ובזוגיות או להשיב אותה לחיים? על כך במאמר  "דרכים להגיע לאהבה"

נושא החודש

מסלול להכשרת מאמנים, מטפלים ומגשרים בשיטה זוגיות הרמונית

בעקבות איכות התוצאות של העבודה בשיטה ושל 2 קורסי המאמנים לעבודה אישית בשיטה זוגיות הרמונית, וכחלק מהרצון להפיץ את המתנה הזו ברבים, אנו פותחים מסלול הכשרה בשיטה.
המסלול יכלול עבודה אישית עמוקה של המטפל עצמו, למידה של העבודה עם בודדים ועם זוגות ולמידה של העבודה עם הכלי "המפגש הפנימי" לפתיחת חסימות רגשיות. שילוב הכלים הללו מאפשר תהליך עם תוצאות עמוקות ומהירות יחסית.
מידע נוסף על מסלול ההכשרה ניתן למצוא באתר .
מידע מפורט על הקורס הראשון בהכשרה ניתן למצוא באתר .

שיתופי פעולה

ברצוני להודות לפרח על ההזדמנות להציג את השיטה זוגיות הרמונית במפגש של  "האקדמיה לקלפים-בדרך פרח"  ועל ערב מרתק בנושא קלפים ככלי טיפולי.
שרון חסיד אדמוני תרצה בנושא "הרגשות, כוח מניע או כוח מעכב?"
ביום חמישי 19.7 בשעה 19:30 ב"בית זוגיות וחיים הרמוניים". מאמר בנושא נמצא באתר.

תיאור האירועים

  • לאור הצלחת מפגש התרגול להעמקת העבודה עם הכלי גברי-נשי פנימי נערוך מפגש נוסף. במפגש נחזור לפגישה עם הגברי-נשי הפנימי ונבחן ביחס לעבר את מה שנפגוש. אז נראה את הדרך שעשינו, נבדוק מהם היחסים בין הגברי והנשי הפנימיים עכשיו ומה עומד לפנינו ונברר כיצד להמשיך. המפגש מיועד לכל מי שכבר חווה את העבודה עם הכלי (בוגרי כל סוגי הסדנאות של השיטה זוגיות הרמונית ומתאמנים בשיטה). אורך המפגש שלוש שעות. התשלום עבור הערב הינו 50 ₪ לאדם, וחשוב להירשם מראש. אשמח לראותכם.

  • התקשורת הביו-אישית היא אחת מאבני הבניין החשובות במערכות יחסים בכלל ובזוגיות בפרט. האפשרות ליצירת דו-שיח שמשיג את הטוב ביותר עבור שני הצדדים היא חלק חשוב בבניית יחסים מאושרים וזוגיות יציבה וחופשית. מתוך תפיסה זו, תועבר ב"בית זוגיות וחיים הרמוניים" מיני סדנה לתקשורת הרמונית בנושא "תקשורת הרמונית בזוגיות ובכלל", הכוללת גם לימוד ותרגול הכלי "דו-שיח win-win". בסדנה נפרק את נושא התקשורת הבין-אישית כך שנבין בדיוק כיצד זה פועל. הכלים שילמדו ויתורגלו בסדנה יוכלו לשמש לתקשורת עם בן הזוג ועם אחרים וגם לעבודה עם הגברי והנשי הפנימיים. מידע נוסף בנושא ניתן למצוא במאמר שכתבתי למידעון קודם, "תקשורת בזוגיות ו"דו-שיח win-win" בשיטה זוגיות הרמונית. סדנה זו מתאימה  למי שעדיין אינו מכיר את השיטה וכן כהמשך לבוגרי הסדנאות האחרות.

  • בית זוגיות וחיים הרמוניים מארח את שרון אדמוני-חסיד בהרצאה בנושא
    "הרגשות, כוח מניע או כוח מעכב?". שרון אדמוני-חסיד היא מרצה לרפואה סינית ולתהליכים רגשיים ברפואה הסינית. פרטים נוספים על שרון ומאמר בנושא.

  • מיני סדנה – זוגיות הרמונית להכרת הגברי-נשי הפנימי בשיטה זוגיות הרמונית, זוהי סדנה בת 3 מפגשים להכרת העבודה עם הגברי והנשי הפנימיים, כדי להגיע לשיפור הזוגיות לקראת זוגיות מאושרת ומאוזנת. בסדנה ילמדו כלים שיישארו אתנו להמשך החיים, ואתם מוזמנים להצטרף אל בוגרי הסדנה הרבים. ניתן למצוא באתר מידע נוסף על הסדנה ותגובות וכן מאמר בנושא "הפן הנשי והפן הגברי והשפעתם על הזוגיות".

אנו מזמינים אתכם להמשיך ולפתח את העבודה הפנימית העמוקה בעזרת הכלים והאימון שמציעה השיטה "זוגיות הרמונית", רשימת המאמנים באתר, וכמו כן להמשיך ולהזמין את חבריכם ויקיריכם להכיר את השיטה וליהנות ממנה ומיתרונותיה וכן מן הסדנאות.

הרשמה למידעון

איני משתפת פעילות עם ספאם, ולכן לא אעשה שום שימוש לא ראוי בפרטיכם