לחיות בעולם שלנו היום בתחושה שאנו מרוצים ממי שאנחנו, בזוגיות שמתאימה לנו ,בחופש להיות מי שאנחנו בעולם, לזהות את הצרכים הבסיסיים שלנו ולמלא אותם, לדבר עם האנשים סביבנו בחופשיות ולהיות מובנים, לגדל ילדים באופן שאנחנו מאמינים בו ולרפא את מה שמפריע לנו להגיע לכל אלו.

כל אלו ועוד הינם הנושאים שבהם האתר הזה עוסק. מזמינה אותך להצטרף אליי ולפגוש את החיים מזווית ראייה אחרת, שמאפשרת לכל מה שכתוב למעלה להיהפך לחלק מהחיים באופן יחסית פשוט.

בסיס העבודה שלי הוא החזרת האנשים לעצמם, למי שהם נועדו להיות. שיטות העבודה שלי מתבססות על היכרות עם החלקים שבתוך הנפש וריפוי שלהם כדי שיוכלו להביא לחיינו את הכוחות שלהם באופן המדויק ביותר ברגע שנזדקק להם. את העבודה עם חלקי הנפש אני עושה בשיטה "אימון מעמקים" (Depth Coaching). בשיטה זו אנו מאמנים את החלקים הפנימיים של הנפש להביא לחיינו את היכולות שלהם – כל אחד בנפרד וגם ביחד, כצוות.

מטרתי היא לתת ידע כדי להכיר דרכים שבהן ניתן לשפר את איכות חיינו ואת חייהם של האהובים עלינו. לעזור לקדם את הריפוי ואת ההתפתחות של כל מי שבוחר בכך, בנושאים שחשובים לחיי היום-יום שלנו ומקדמים את הנפש שלנו לפעול למען טובתנו הגבוהה ביותר – כך באתר וכך גם במה שאני עושה במפגשים אישיים וקבוצתיים.

בריאיון הבא ניתן ללמוד עוד על הנושאים שבהם אני מתמחה:

אימון מעמקים, "זוגיות הרמונית", הרמוניה בחיים, ועל הקשר

של כל אלו לעבודה עם החלקים שבתוך הנפש.

ורד מור מראיינת אותי לערוץ (WeAct)

לינק לראיון

בעבודה שלי אני מכוונת למטרה של מי שמגיע אליי ומקדמת אותו בעזרת הכלים והשיטות שעומדים לרשותי:

 • השיטה "זוגיות הרמונית" מאפשרת ליצור זוגיות מאוזנת וחופשייה, גם למי שיש זוגיות וגם למי שאין, בעזרת עבודה עם החלקים של התת-מודע ה"גברי" וה"נשי" הפנימיים. מערכת היחסים בין החלקים הללו קובעת את מערכת היחסים שיש לנו או אין לנו בזוגיות.
 • "המפגש הפנימי" הוא כלי למפגש עם חלקי התת-מודע כדי לעזור להם לייעל את התפקוד שלהם ואת הקשרים ביניהם. בין היתר, "המפגש הפנימי" עוזר בפירוק חסימות רגשיות.
 • ריפוי טראומות בעזרת שחזור הוא כלי שמאפשר לפתור טראומות במפגש אחד בעזרת חזרה מוגנת ועם תמיכה לטראומה ויצירת שינוי בהתייחסות אליה ובהשפעה שלה על חיינו.
 • "אנשים רגישים מאוד" יכולים גם הם לחיות בעולם בכיף. כדי לעשות זאת צריך להבין במה מדובר, מה זה בעצם אומר להיות "אדם רגיש מאוד", ולקבל כלים שמאפשרים חיים טובים יחד עם הרגישות הגבוהה. בעזרת ליווי מתאים אפשר לשפר מאוד את חייהם של אנשים רגישים מאוד.
 • אתגר הגבריות המתחדשת מעמיד בפני גברים ומתבגרים רבים שאלות על מהי גבריות ומה צריך לפתח לשם השגתה. ניתן לקדם את חוויית הגבריות ולפתור חלק מהחידות שלה בעזרת חקירת הגבריות המתחדשת ובעזרת קידום התת-מודע והכוחות הפנימיים שלנו באמצעות "אימון מעמקים" והיכרות עם דרכים להביא אהבה לתוך אתגרי החיים.
 • "ליווי באתגרי החיים :"לגדל ילדים מיוחדים, מחלות, פרידות, יחסים במשפחה המורחבת. היכולת שלנו להתמודד עם כל מה שמגיע לחיינו משתפרת כשהכוחות הפנימיים שלנו פועלים במיטבם, ולכך עוזר "אימון המעמקים".
 • "תקשורת הרמונית" תקשורת זו מאפשרת לבני זוג לתקשר ולגשר על פערים באופן כזה, שתמיד יתמלאו כל הצרכים הבסיסיים של כל אחד מהם. כשבני זוג מתקשרים בהרמוניה, מתאפשרת גם התפתחות של קִרבה ואינטימיות.
 • כדי להשיג את מה שנאמר לעיל חשובה התייחסות לנפש האדם ממקום של כבוד. ב"אימון מעמקים" זהו הבסיס, ולכן הוא מאפשר לנו להגיע למקומות שאנו שואפים אליהם.
 • כדי לאזן את עצמנו בין רוח לחומר אנו יכולים להשתמש בשניים מן החלקים של התת-מודע: החלק הגברי והחלק הנשי הפנימיים. מערכת היחסים ביניהם קובעת את מערכת היחסים שיש לנו עם הרוח ועם החומר. איזון כזה נוכל להשיג בעזרת הכלים של השיטה "זוגיות הרמונית".
 • הגשמת החלום שלנו בעולם תלויה ביכולת שלנו להביא חזון או רעיונות ולהגשים אותם בחומר. גם היכולות הללו קשורות לחיבור ולאיזון שלנו בין רוח לחומר וניתן לייצר אותו בעזרת הכלים של השיטה "זוגיות הרמונית".
 • גידול ילדים אינדיבידואליים הוא אתגר שדורש מאיתנו לבחור מראש את הכיוון והמטרה שלנו בחינוך. מטרה חשובה היא לעזור לילדינו להתחבר לעצמם כדי שיוכלו להביא לעולם את המתנות הייחודיות שלהם.
 • האתגר של דורנו בקידום היחסים בין גברים ונשים ישפיע גם על איכות החיים שלנו וגם על איכות החיים של ילדינו. יש הרבה מה לעשות לשם כך, וכדאי להתחיל בחיזוק הקשר בין החלקים של התת-מודע הגברי והנשי הפנימיים. מערכת היחסים ביניהם קובעת את מערכת היחסים שיש לנו עם בני המין השני. את זאת נוכל להשיג בעזרת הכלים של השיטה "זוגיות הרמונית". רק מתוך יחסים טובים בתוכנו נוכל לקיים יחסים כאלה גם בעולם שמחוץ לנו.

כל אלו ונושאים רבים ושונים נמצאים באתר. המידע באתר מופיע בדרכים שונות: מאמרים ,מידעונים, סיפורים אמיתיים מהחיים ועוד.

נוסף על כך ניתן ללמוד באתר על מגוון הנושאים שאני מטפלת בהם בעבודתי: פתיחת חסימות רגשיות ,ניקוי טראומות ,אימון זוגות, הדרכה ותמיכה בהורים לילדים רגישים מאוד ,ליווי והעצמה של אנשים רגישים מאוד וליווי של יחידים, זוגות ומשפחות באתגרי החיים ובמצבי מחלה שונים.

על ארגז הכלים הייחודי שלי כמטפלתהמפגש הפנימי (מפגש עם חלקי הנפש שלנו), אימון מעמקים, שיתוף פעולה בין הגברי והנשי שבתוכנו, שחרור טראומות, יצירת דו-שיח הרמוני בתוכנו ועם האנשים סביבנו, היכרות עמוקה עם אנשים רגישים מאוד וחינוך ילדים רגישים מאוד, אימון, פרחי בך, "הרפואה הגרמנית החדשה" ועוד. ניתן לבצע את האימון במפגשים פנים אל פנים או מרחוק, בעברית או באנגלית.

באתר אפשר למצוא גם:

ניתן להירשם למידעון בדף זה ולקבל את המאמרים שמתפרסמים ישירות אל המייל האישי.

בסיס הפעולה שלנו הוא בית זוגיות וחיים הרמוניים שבשרון, והוא פועל למען חיים הרמוניים לכולם.

מאחלת לך שיטוט נעים ופורה בין דפי האתר. אשמח לענות על שאלות בנושאים השונים דרך צור קשר.