תגובה לתהליך אימון זוגי בשיטה "זוגיות הרמונית"

"את הזוגיות ההרמונית פגשתי לאחר שכמעט נפרדתי מבן זוגי שהיום בעלי…. מתוך מצוקה של דברים שהביא בעלי לחיי, כמו היותו עצמאי דבר שבדיעבד הפחיד אותי ברמות של עד כדי פרידה… לכו תבינו שזה קשור לדרך שבה גדלתי… הגעתי יחד עם בעלי לאיריס והתחלנו לעבוד יחד על הזוגיות שלנו, הכרנו כלים כמו "מראה", אני מסתכלת בבעלי ורואה את המראה שלי, איפה אני משליכה עליו דברים שקשורים אלי כמו באותם ימים היותך עצמאי מלחיץ אותי ובעצם אני לא סמכתי על עצמי שאסתדר כלכלית. המציאות שבה גדלתי הייתה מציאות של שרידות כלכלית והמשכתי אותה כבוגרת כי לכך התרגלתי וזה מה שידעתי.

למדתי אט אט במפגשים באיזה בית כל אחד מאיתנו גדל, ומה הביא אותנו לאן ומי שאנחנו, אבל הלמידה הכי גדולה שאפשר אחרת, אפשר לחיות חיים זוגיים הרמוניים יחד מתוך כבוד והרבה אהבה, אפשר לדבר על הכול רק צריך לזכור לשאול ולברר מול הבן זוג שלנו (יכול להיות מנהל , עמית לעבודה, חברה) האם פנוי ויכול להכיר אותנו ואז הכול בסדר…….למדתי לאהוב את בן זוגי ללא תנאי וכמובן את עצמי.

לא ידעתי שיש שפע ולכולם.

האהבה לבעלי רק גדלה, אני מרגישה שאני שם בשבילו ממש ממש בתהליך שהוא עובר כמו שלא הייתי קודם, ואני מקבלת הרבה אהבה בחזרה."