תגובות

תגובה לתהליך אימון זוגי בשיטה "זוגיות הרמונית"

"את הזוגיות ההרמונית פגשתי לאחר שכמעט נפרדתי מבן זוגי שהיום בעלי…. מתוך מצוקה של דברים שהביא בעלי לחיי, כמו היותו עצמאי דבר שבדיעבד הפחיד אותי ברמות של עד כדי פרידה… לכו תבינו שזה קשור לדרך שבה גדלתי… הגעתי יחד עם בעלי לאיריס והתחלנו לעבוד יחד על הזוגיות שלנו, הכרנו כלים כמו "מראה", אני מסתכלת בבעלי ורואה את המראה שלי, איפה אני משליכה עליו דברים שקשורים אלי כמו באותם ימים היותך עצמאי מלחיץ אותי ובעצם אני לא סמכתי על עצמי שאסתדר כלכלית. המציאות שבה גדלתי הייתה מציאות של שרידות כלכלית והמשכתי אותה כבוגרת כי לכך התרגלתי וזה מה שידעתי.

למדתי אט אט במפגשים באיזה בית כל אחד מאיתנו גדל, ומה הביא אותנו לאן ומי שאנחנו, אבל הלמידה הכי גדולה שאפשר אחרת, אפשר לחיות חיים זוגיים הרמוניים יחד מתוך כבוד והרבה אהבה, אפשר לדבר על הכול רק צריך לזכור לשאול ולברר מול הבן זוג שלנו (יכול להיות מנהל , עמית לעבודה, חברה) האם פנוי ויכול להכיר אותנו ואז הכול בסדר…….למדתי לאהוב את בן זוגי ללא תנאי וכמובן את עצמי.

לא ידעתי שיש שפע ולכולם.

האהבה לבעלי רק גדלה, אני מרגישה שאני שם בשבילו ממש ממש בתהליך שהוא עובר כמו שלא הייתי קודם, ואני מקבלת הרבה אהבה בחזרה."

המלצה על השיטה והספר

"איריס סובינסקי מורה לחיים, לימדה אותי על זוגיות הרמונית, ריפוי חרדות, אנשים רגישים מאוד, גבולות, אהבה, תקשורת, נפש האדם, ושינתה את עולמי בשנתיים האחרונות.

תעקבו אחריה. היא הוציאה עכשיו ספר, אחד המדהימים שקראתי: “זוגיות הרמונית”.
איריס מטפלת מדהימה גם בזמני משבר וריפוי טראומה."

המלצה על שיטת העבודה של איריס סובינסקי

"הגעתי לאיריס כשבתוכי מתחוללת סופה רגשית מאוד גדולה. הגעתי בתחושה שגוף ורוח מנסים להתחבר ולא מצליחים , תחושה מתסכלת מאוד והדבר השליך על רוב התחומים בחיי לרבות זוגיות . למדתי לראות באמצעות איריס את כל החלקים שמרכיבים אותי כאדם כאישה כאמא תוך כדי הבנת המהות של מה זה להיות אדם רגיש מאוד. והכרה בעובדה  שהנני כזאת.

החוויה הטיפולית שאיריס מעבירה על פי מודל ייחודי שפתחה  מאפשרת חיבור לכל החלקים שמרכיבים אותנו כבני אדם , הכרה בתפקיד הייחודי של כל אחד חיבורם מחדש להנעת פעולה שיוצרת את הסינרגיה הנכונה לחיות חיים מלאים, שלווים ומדויקים יותר."

 

תגובה לתהליך ריפוי אישי עם גבר רגיש מאוד

"כשהגעתי אלייך חייתי חיים מאוד סוערים מבפנים שהפריעו לי לחיות את חיי בעולם. לא ידעתי לפרש את התגובות הרגשיות שלי, את רכבת ההרים הרגשית שחוויתי, את הסערות הרגשיות והמערבולות. הן הכבידו על חיי וחסמו אותם.

בעקבות התהליך שעברתי אצלך למדתי לאהוב את הרגשות שלי, להתיידד איתם ובמקום להיבהל מהם, למדתי להיעזר בהם כדי לבנות לי את החיים שאני רוצה."

תוצאות הטיפול שלי עם איריס סובינסקי

"הריפוי הראשון שקיבלתי ממך – הריפוי לילדה הפנימית ולכל החלקים השונים בנפש היה עוצמתי ועל אף שעברתי לא מעט תהליכים, בהחלט אוכל לומר שהיה זה אחד מהיותר עוצמתיים. זה הרגיש כאילו את כמעט לא נוכחת. אמרת משפטים פשוטים, שאלות פשוטות, אך בתוכי חשתי סערה וריפוי אדירים. הרגשתי שאת ואני עדות לדרך שבה הנפש מרפאה את עצמה. בתום התהליך הייתי כמעט רדומה והרגשתי את התנועות של הנפש, של התת-מודע. איך הדברים העמוקים מסתדרים ומארגנים את עצמם לסדר מועיל יותר, בריא יותר. תחושה אדירה!

בהמשך התהליך למדתי ממך לשוחח עם חלקי הנפש השונים ולעשות גישור ושלום ביניהם, מה שבעצם עוזר להתקדמות נינוחה יותר בחיים, התקדמות ללא מאמץ. למדתי לעשות גישור קבוע בין החלק הזכרי והנקבי שבתוכי ולראות כיצד באורח פלא זה גולש החוצה ומשפיע על כל הסביבה שלי!

תרגלתי את מה שהצעת לי ומבלי שזה ייקח זמן רב מדי או מאמץ גדול, ראיתי כיצד הדברים נפתרים.

בשיחות שלנו, נתת לי פרספקטיבות חדשות, רעננות, מנקודת מבט של "אשת חוכמה" על מה שקורה בחיי. הן עזרו לי לקבל ולהכיל הרבה דברים בתוכי ומחוצה לי.

כל כך שמחה שיצא לי להכיר את גישתך המופלאה! חלקים ממנה כבר מיישמת בטיפולים."

תגובה לתהליך של אימון בשיטה זוגיות הרמונית

"במהלך השבוע שאחרי המפגש שלנו, הבנתי מי הקולות שאני שומעת בתוכי, הקול הדואג, המפחד, מי צועק ממני . פתאום הכל נהיה ברור וידעתי מי ואיך תרגיע תחבק תייעץ תקבל החלטות ומי תפעל מתוכי. תודה!"

תגובות להרצאה על החמלה

"צפיתי בהרצאה והחכמתי
ושוב משהו בדברים שלך גורם לי לחזור לנשום חלק
מרגיע ומחזיר פנימה ומדייק מאוד
אז עוד תודה"

תגובות משתתפים לסדנה "שיח על חמלה והתפתחות"

"הגעתי לאיריס בשלב של משבר גדול מתוך ידיעה שאני צריכה עזרה להתמודד ולהתגבר  עברתי איתה שתי סדנאות שונות: אחת בנושא חרדה והשנייה בנושא חמלה.

קיבלתי מאיריס מתנה יקרה נוספת – שרשרת יהלומים. בהנחיה של איריס ויחד עם שאר המשתתפים אספנו את האבנים ושזרנו אותן אחת לאחת: יהלום ״אני כאן ועכשיו״, יהלום  ״האמת הפנימית״, יהלום ״נשימה״, יהלום ״חמלה״, יהלום ״חופש״ ועוד הרבה יהלומים זוהרים שמאירים לי את הדרך. זו המתנה היפה ביותר שיכולתי לתת לעצמי לשנה זו.

נכון, לעיתים לא קל היה להיחשף בקבוצה, אך אם באים בהתכוונות גדולה, נכונות להתאמץ, משילים מגננות, בסוף זוכים לענוד את אותה השרשרת. שרשרת היהלומים הזו תלך איתי מעתה ועד עולם, מבטיחה לאסוף ולהוסיף לה עוד ועוד יהלומי בהמשך הדרך."

****

"הידע והכלים שניתנו בסדנה "שיח על חמלה" בתוספת התרגולים משבוע לשבוע עזרו לי לשנות את נקודת המבט על קשיים בחיי (גם גדולים וגם כאלה שנדמים זניחים, ונתתי להם לחזור בלי מענה – כמו קשיים בחברויות) ולהפוך אותם להזדמנויות להתפתח.!!!

הידע המועבר בסדנה הוא ידע חשוב המאפשר שינוי אמיתי בחיים, והוא מועבר באלגנטיות, בחוכמה, בהומור ואיך לא – בחמלה. תודה!!!"

****

קישור לסדנה "שיח על חמלה והתפתחות"

תגובות להרצאה על החרדה

“את מאלפת, כתמיד (ואני ממש לא נוהגת להשתמש במושג הזה…)
זה מענין שבדיוק היום, ממש היום וגם אתמול, הרגשתי בתוך מצב של לחץ
שזיהיתי שהוא לא נובע ממני ויכולתי לזהות גם שאני יכולה לבחור להתמודד – יחד עם זאת שזה היה ממש. לא פשוט ולא קל ולא נעים – ובסופו של יום גם להיפרד מהלחץ הזה, לשחרר אותו.
אני מזהה עכשיו, אחרי שהאזנתי לך, שזה כנראה כמו חרדה קטנה.
ואיזה יופי שיכולתי לזהות….
יהיה מסקרן להשתתף במעבדה שלך….”

****

"להודות לך על ההרצאה המהממת! אין פה מה לומר, עשית עבודה ענקית לטובת כל האנושות וכמובן במיוחד לטובתנו פה בארץ, במשפחה ובין החברים.

התובנות פנטסטיות ובעלות חשיבות קריטית לחיים הרמוניים ולבריאות. ההרצאה עצמה מרפאת מאד!

מילאת אותי שמחה!"

****

קישור להרצאה המוקלטת "מיהי החרדה ומה אפשר לעשות איתה"

 

תגובות משתתפים לסדנה "לשחרר את החרדה מחיינו"

"החרדה עבורי נחווית ביום יום בקטן, חרדה כרונית מעומס, לחץ וריבוי משימות…  לא התקפי ענק אלא משהו סטטי כמעט שמשפיע ומבזבז לי את האנרגיה החיונית. היה מרתק עבורי להבין את המנגנון של החרדה ומה היא בעצם רוצה ממני. איך היא בעצם מנסה לעזור לי להיות נאמנה לעצמי, איך היא מנסה לבעוט בי שאסדר לעצמי את החיים בדרך הרמונית יותר אלי, למי שאני. הסדנה נתנה לי הסתכלות והבנה אחרת, יחד עם ארגז כלים שאני יכולה תמיד לשלוף ולתרגל על אמת בזמן המתאים לכך."

****

"זו הפעם הראשונה בחיים שלי שאני יודע שמה שעובר עלי זה חרדה. למדתי לזהות את הבעיה. קודם לכן זה לא היה מוגדר אצלי כחרדה. ידעתי שיש לי סטרס, ולא פרשתי את זה כחרדה. אז הבנתי את ההגדרה של חרדה ואח"כ מאיפה היא באה. הצלחתי להבין מה הגורם, ומה גורם לי לחרדה, אילו דברים? ברגע שיש את הגורם אז לפעמים אפשר להתמודד, לפעמים אני מצליח, ולפעמים שזה כואב מאוד זה יותר קשה. אבל עם הכלים שקבלנו בסדנה אפשר קודם לזהות את החרדה איך שהיא מתחילה, שזה מאוד חשוב, ועם תרגול וזמן, לדעת איך לא להרגיש את זה כך, איך לא להרגיש חרדה, ואיך להמשיך כמו שצריך."

****

קישור לסדנה "לשחרר את החרדה מחיינו"