"סיפור אהבות"

הספר "סיפור אהבותנכתב על ידי סופרת מחוננת, כנרת רוזנבלום.
"סיפור אהבות" עוסק בזוגיות. בזוגיות שמתמירה את עצמה; באופן שבו זוגיות משתנה כאשר בני הזוג משתנים; ביכולת של בני זוג להתאים את הזוגיות לשינוי; ובכך שהחיים יכולים לפעמים לעבוד הפוך מכל מה שחשבנו.
זהו סיפור על שני אנשים שלאורך החיים מרשים לעצמם להיות רק מה שנראה להם נכון עבור הזוגיות, והם נאלצים ללמוד לצאת מהמקום שבו נתקעו ופוסעים אל מי שהם במלואם, על כל מה שיש בהם, כולל הדברים הפחות יפים.
זהו סיפור שמראה את הקשר בין ההתפתחות של הזוגיות להתפתחות של כל אחד מבני הזוג, ואיך לפעמים אנחנו פשוט מבינים את הדברים הפוך. איך ההגנה על בן הזוג אינה לטובתו והיא מנוונת אותו, ואיך הקשיים בזוגיות עשויים לשמש מנוע כדי להגיע למה שבאמת נכון לנו.

הספר הזה נראה כמו אחד הסיפורים שאני יכולה לפגוש במציאות שלי, חי ונושם ומתואר באופן שלא יכולתי להניחו מידיי. הסופרת מתארת ברגישות ובדייקנות את מה שעובר על בני הזוג במסעם אל הפרידה, ואת השתלשלות הדברים שמביאה לזה, עם פיתולים והפתעות בעלילה ועם כל הרגשות שנלווים לכל רגע.

הספר גרם לי להתבונן, בפעם המיליון, על החיים האישיים שלי ולהבין דברים נוספים. למשל, כיצד הקשיים שעברנו והעובדה שהתפתחנו מהם שמרו על הזוגיות שלנו. בזכות הקריאה בספר הגעתי למקום של הודיה לבן הזוג שלי, שלא הגן עליי ובכך לא חסם את ההתפתחות שחוויתי בעקבות הקשיים שעברנו.
בפעם השנייה שקראתי את הספר, חוויתי אותו עוד יותר חזק וראיתי בו רבדים נוספים שפספסתי בפעם הראשונה. הוא מלא בכל קשת הרגשות האנושית ועם זאת יש בו גם פן מנחם. נראה לי שאקרא אותו גם בפעם השלישית.