כיצד יכול כל אחד להשפיע על ריפוי יחסי הגברים והנשים?

קטגוריות: התפתחות  יחסי גברים נשים  

זמן רב אני חוקרת את יחסי הגברים והנשים שבחוץ ואת יחסי החלק הגברי והחלק הנשי שבתת-מודע של כל אחד מאיתנו.

אחת המסקנות שלי היא שיחסי הגברי והנשי שבתת-מודע מושפעים מאוד מהיחסים שראינו בבית (ההטבעה מהבית) ומיחסי הגברים והנשים בעולם בכלל, והם בדרך כלל ממש לא טובים. כשאני עורכת את המפגש בין הגברי והנשי הפנימיים, אני נתקלת ביחסים של ניכור, השפלה, שתיקה, כעס, תסכול ועוד. לא כאלה היו היחסים ביניהם מרגע שנולדנו, ויש קשר ישיר בין סוג היחסים שבפנים לאלה ששררו בבית ובסביבה שבה גדלנו.

בנוסף, ראיתי שכאשר אנו מרפאים את היחסים בין החלקים הגברי והנשי שבתת-מודע שלנו, הדבר משפיע ישירות על יחסינו עם בני הזוג שלנו ואפילו די מהר.

נוכחתי לדעת גם ששינוי ביחסים הפנימיים הללו משפיע על היכולת שלנו לקבל את האחר ואת השונות שלו, להרגיש נוח על יד בני המין השני, לייצר שותפות נעימה, וכל זה משפיע גם על יחסי הגברים והנשים בסביבה הקרובה.

אז כיצד יכול כל אחד להשפיע על ריפוי יחסי הגברים והנשים? פשוט לבחור ללמוד, להכיר ולרפא את יחסי החלקים הגברי והנשי הפנימיים שלו.

כרגע אפשר לעשות זאת בטיפול אישי או זוגי איתי ועם המאמנים הנוספים בוגרי הסדנה לאימון בשיטה “זוגיות הרמונית”, בסדנאות של השיטה “זוגיות הרמונית”, ובעתיד – בעזרת הספר של השיטה כשיצא לעולם. אמן!

מובן שבנוסף ניתן להיענות לקריאה שנשמעת כיום ולהצטרף לפעילויות המשותפות לריפוי יחסי הגברים והנשים, שהן בהחלט פעולות חשובות.

בחזרה לעמוד תשובות לשאלות