ענת שומרוני מאמנת בשיטה זוגיות הרמונית

“בשנים האחרונות מעסיק אותי וכואב לי משבר הזוגיות בעולם. ביעוד שלי ראיתי שריפוי בתחום זה הינו חלק מההגשמה שלי והנה נזדמן לי לחוות את השיטה זוגיות הרמונית בקורס מאמני זוגיות הרמונית, בו הבנתי טוב יותר את חשיבות קיום הזוגיות בעולם הרוחני ומשם להגשמה.
בקורס חווינו, כניסה פנימה –יציאה החוצה, בדיקת התפקידים ויצירת שינוי היכן שלא מאוזן, את הגברי שאחראי על העשייה בחיים – את הנשי שמחובר לנשמה, לריפוי ולהגשמה ומה שביניהם עד ליצירת תקשורת, win-win, איזון וחופש …. כל אלו ועוד אפשרו לי להיות במקום טוב יותר עם עצמי בכל מע’ יחסים וכמובן כמאמנת !
משהו אחר וחדש התאפשר ביחסים ובזוגיות אצלי ואצל המתאמנים שלי, הגברי והנשי השמיעו את קולותיהם, בדקנו מה קורה שם ומה הם צריכים ומשם לאיזון ולהסכמה על הדרך. מתוך השקט הפנימי הגיע החופש הפנימי שמאפשר להתפתח ללא הפרעה מבחוץ, עד שמתאפשר להיות בדיוק מי שאנו בוחרים להיות כדי שנוכל להגיע להגשמה ולייעוד.
איריס, ההנחיה שלך הייתה מדויקת, ממוקדת ושלמה, פתוחה וחופשית, מאוזנת בין לימוד, חיבור ותרגול, ובכך אפשרת לי מצד אחד לצמוח בדרכי ומצד שני היית מספיק נחושה להטמיע את השיטה ואת הכלים שלה ועל כל אלו תודה גדולה.”