הספר של השיטה "זוגיות הרמונית"

הספר הראשון בטרילוגיה על השיטה "זוגיות הרמונית" כולל את כל המידע הנדרש לאדם כדי ליצור מערכת יחסים הרמונית בין החלקים הגברי והנשי שבתוך הנפש ללא מעורבות של אדם נוסף. יצירת מערכת יחסים הרמונית בין הגברי והנשי בתוך הנפש היא מפתח להשגת יתרונות נוספים לאותו אדם:

 

  • ריפוי וקידום הזוגיות למי שיש לו זוגיות
  • קידום היכולת לייצר זוגיות למי שרוצה זוגיות
  • שקט ושלווה פנימית
  • פיתוח תקשורת Win-Win פנימית 
  • ריפוי היכולת הפנימית להביא חזון או רעיון ולהגשים אותם במציאות
  • איזון בין רוח וחומר

 

הספר מנחה במדויק את תהליך ריפוי היחסים בין החלקים הגברי והנשי שבתוך הנפש והוא כתוב בשפה קריאה ומובנת לכל אדם. הספר כולל הנחיות להעברת הריפוי הפנימי והרחבתו לתוך מערכת היחסים במציאות וגם את התמיכה שנדרשת לתהליך הזה.

בנוסף, הספר מתייחס להשפעת יחסי הגברים והנשים לאורך ההיסטוריה על מערכת היחסים הפנימית בין החלקים הגברי והנשי שבנפש. שינוי פנימי זה מהווה פריצת דרך לשינוי היחסים בין גברים ונשים בכלל וליצירת מציאות חדשה, שתאפשר קשר מיטיב ובריא עם בני המין השני.

העבודה עם הספר מקדמת את הקוראים ותוך כדי כך היא מאפשרת להם לראות באור חדש את מערכות היחסים שלהם ואת סיפור חייהם.

התחלתי לכתוב את הספר בדצמבר 2014 וסיימתי את כתיבתו בדצמבר 2018. נכון לעכשיו, הספר מצוי בתהליכי עריכה, ובתוך כך אני גם לומדת ובונה את מה שנדרש כדי להוציא אותו לאור.

אחת התובנות שקיבלתי היא שעל אף שכתיבת הספר והוצאתו לאור הן השליחות שלי, הדבר יוכל להתממש רק באמצעות שיתוף פעולה ועזרה של אנשים נוספים. לאט-לאט נמצאו אנשי הצוות שתומכים בתהליך הוצאת הספר לאור ואני מברכת עליהם: בן זוגי יובל, שמלווה אותי לאורך כל הדרך ובחיינו המשותפים התפתחה לראשונה השיטה "זוגיות הרמונית"; העורכת ליאורה כוחלני, שהיא הראשונה שקוראת את הספר לאחר כתיבתו; ותומר טייבי, מנהל חברת פרימטיק, שמוביל איתי את נושא השיווק של השיטה. זוהי הזדמנות להודות לכם על השותפות במסע הזה.

הספר כולל את הידע של השיטה "זוגיות הרמונית" בנושא של יחסי הגברי והנשי שבתוך הנפש. ידע נוסף בנושא מתפרסם באופן שוטף במידעונים, במאמרים שאני מפרסמת ומופיעים גם באתר, ובדף הפייסבוק של השיטה "זוגיות הרמונית".

את הרקע לשיטה וכיצד היא עובדת ניתן למצוא גם במאמר במאגר השיטות של הרפואה השלמה.