הספר על הזוגיות ההרמונית

הספר על הזוגיות ההרמונית כולל את כל המידע הנדרש לאדם כדי ליצור מערכת יחסים הרמונית בין החלקים הגברי והנשי שבתוך הנפש ללא מעורבות של אדם נוסף. יצירת מערכת יחסים הרמונית בין הגברי והנשי בתוך הנפש היא מפתח להשגת יתרונות נוספים לאותו אדם:

 

  • שקט ושלווה פנימית
  • ריפוי וקידום הזוגיות למי שיש לו זוגיות
  • קידום היכולת לייצר זוגיות למי שרוצה זוגיות
  • פיתוח תקשורת Win-Win פנימית וחיצונית
  • ריפוי היכולת הפנימית להביא חזון או רעיון ולהגשים אותו במציאות
  • איזון בין רוח וחומר

 

הספר מנחה במדויק את תהליך ריפוי היחסים בין החלקים הגברי והנשי שבתוך הנפש והוא כתוב בשפה קריאה ומובנת לכל אדם. הספר כולל גם הנחיות להעברת הריפוי הפנימי והרחבתו לתוך מערכת היחסים במציאות ואת התמיכה שנדרשת לתהליך הזה.

בנוסף, הספר מתייחס להשפעת יחסי הגברים והנשים לאורך ההיסטוריה על מערכת היחסים הפנימית בין החלקים הגברי והנשי. שינוי פנימי זה מהווה פריצת דרך לשינוי היחסים בין גברים ונשים בכלל וליצירת מציאות חדשה, שתאפשר קשר מיטיב ובריא בין גברים ונשים.

העבודה עם הספר מקדמת את הקוראים ותוך כדי כך היא מאפשרת להם לראות באור חדש את מערכות היחסים שלהם ואת סיפור חייהם.

התחלתי לכתוב את הספר בדצמבר 2014 וסיימתי את כתיבתו בדצמבר 2018. נכון לעכשיו, הספר מצוי בתהליכי עריכה, ובתוך כך אני גם לומדת ובונה את מה שנדרש כדי להוציא אותו לאור.

אחת התובנות שקיבלתי היא שעל אף שזוהי השליחות שלי, לכתוב את הספר ולהביא להוצאתו לאור, הדבר יוכל להתממש רק עם שיתוף פעולה ועזרה של אנשים נוספים. לאט-לאט נמצאו אנשי הצוות שתומכים בתהליך הוצאת הספר לאור ואני מברכת עליהם: בן זוגי יובל, שמלווה אותי לאורך כל הדרך ובחיינו המשותפים התפתחה שיטת הזוגיות ההרמונית; העורכת ליאורה כוחלני, שהיא הראשונה שקוראת את הספר לאחר כתיבתו; ותומר, מנהל חברת פרימטיק, שמוביל איתי את נושא השיווק של שיטת הזוגיות ההרמונית ואת הוצאת הספר. זוהי הזדמנות להודות לכם על השותפות שלכם במסע הזה.