הרצאות וסדנאות

sadnaot-image

הרשימה בהמשך כוללת ארבעה סוגים של אירועים: הרצאות, מיני-סדנאות, סדנה ארוכה וקורסים למאמנים ולמטפלים.

ניתן להזמין אליכם את האירועים לפי בחירתכם. להזמנת אירוע ושאלות בנושא ניתן לפנות לאיריס סובינסקי בטלפון 054-4235787 או דרך צור-קשר באתר.

 

רשימת ההרצאות, הסדנאות והקורסים

 

הרצאה בנושא להיות אדם רגיש מאוד ולחיות מחובר לעולם

בהרצאה נבין מהי המשמעות של לגדול כאדם רגיש מאוד בחברה שרובה אנשים מסוג אחר, איך משפיעה הסביבה הזו עלינו כבוגרים וכיצד להתחבר לכוחות של הרגישות הגבוהה וליהנות מהם בחיינו.

משך ההרצאה כשעה וחצי עד 3 שעות, על פי תיאום מראש.


הרצאה בנושא להיות הורים לילדים רגישים מאוד

בהרצאה נלמד את נושא ההורות לילדים רגישים מאוד וניתן כלים שיעזרו לנו לעזור לילדים שלנו בחיים בכלל ומול מערכת החינוך בפרט. ההרצאה מתאימה לכל מי שיש לו נגיעה בחיי ילדים רגישים מאוד ולמי שרוצה לדעת עוד על הנושא וללמוד כיצד אפשר להעלות את איכות החיים שלהם. משך ההרצאה כשעה וחצי עד 3 שעות, על פי תיאום מראש.


מפגש בנושא להיות הורים לילדים רגישים מאוד

המפגש הוא אינטראקטיבי וניתן בו מקום לשאלות של הורים לילדים רגישים מאוד. אנו נחשוף את הסיבות לקושי שלהם ואיתם ונתרגל את הכלים שיעזרו לנו לעזור לילדים שלנו בחיים ומול מערכת החינוך. ההרצאה מתאימה לכל מי שיש לו נגיעה בחיי ילדים רגישים מאוד ולמי שרוצה לדעת עוד על הנושא וללמוד כיצד אפשר להעלות את איכות החיים שלהם. משך ההרצאה כשעה וחצי עד 3 שעות, על פי תיאום מראש.


מיני סדנה "זוגיות הרמונית"

סדנה בת 3 מפגשים להכרת השיטה וללמידת כלים בסיסיים לשיפור היחסים שלנו עם הסביבה ובעיקר הזוגיות שלנו. הסדנה מתאימה למי שרוצה לעבוד על נושא הזוגיות אם יש כזו ואם אין.


מיני סדנה "תקשורת הרמונית, בזוגיות ובכלל, כלים מעשיים ליצירת דו שיח Win-Win"

סדנה חווייתית בה נחשוף את הבסיס והמאפיינים של התקשורת הבינאישית. בסדנה נלמד לזהות מה אינו עובד בתקשורת שלנו עם אנשים מסוימים ומה יאפשר אותה, ובנוסף נלמד ונתרגל כלים מעשיים לביצוע דו-שיח אפקטיבי גם במצבים שבהם התקשורת אינה עובדת מזה זמן רב.


סדנה "בדרך לזוגיות הרמונית"

סדנה מקיפה בת 13 מפגשים ויום ארוך ללמידת השיטה במלואה ולשליטה בכלים המלווים אותה.כל משתתף מלווה ע"י מאמן אישי בשיטה לאורך הסדנה להעמקת התהליך.הסדנה מתאימה למי שרוצה לעבוד על נושא הזוגיות אם יש כזו ואם אין.


הכשרה בשיטה זוגיות הרמונית

קורס מאמנים בן 13 מפגשים ויום ארוך ללמידת השיטה והאימון בשיטה.הקורס בנוי מחוויה ותרגול של השיטה, למידת כלי השיטה והאימון בה ותרגול האימון בשיטה. כמו כן, יאמנו המשתתפים בקורס אחד את השני.הקורס מיועד למאמנים, למגשרים ולמטפלים.